fbpx

Nemokamas pristatymas Lietuvoje perkant už 49€

Gražios odos istorija, prasideda čia

Ritualé Skin Stories – tai unikali platforma dedikuota odos grožiui. Nauja ir išsami koncepcija, kuri pakeis Jūsų požiūrį ir įpročius. Projekto misija sukurti aiškią, edukuojančią sistemą, kuri pagelbės nepasiklysti kosmetikos produktų, procedūrų ir informacinėje gausoje. Išmokys ir padės atrasti nuoseklius ritualus gražiai odai bei geriausiems rezultatams.

Konsultacijos. Klientams siūlome individualius ir standartinius odos priežiūros planus, kurie sustyguos grožio rutiną, vispusiškai pradės spręsti odos problemas ar gerinti būklę. Ieškantiems pačio efektyviausio sprendimo rekomenduojame individualų planą, kuris kuriamas tiriant odos būklę ir nuosekliai įvertinant aplinkybes. Standartiniai odos priežiūros planai klasifikuojami pagal 6-is odos tipus ar būkles ir puikiai sustyguoja esamas žinias. Tai puikus būdas sukurti tvirtą odos priežiūros žinių pagrindą su suformuoti kosmetikos krepšelį be klaidų.

Odai dedikuota erdvė Brastos g. 14. Neseniai duris atvėrusi erdvė pasitiks įspūdinga kosmetikos ekspozicija ir išsamia pagalba formuojant savo kosmetikos krepšelį. Tai projekto širdis ir centras, kuriame dalinsimės žiniomis: profesionalų kabinetuose vyks individualios odos konsultacijos ir analizė. Taip pat kuriame vietą kosmetikos pristatymams, renginiams bei mokymams.

Be išsamios ir edukuojančios odos priežiūros sistemos, džiaugiamės galėdami pasiūlyti rinkai:
– platų kosmetikos asortimentą ir pačius stipriausius, kruopščiai atrinktus prekės ženklus.
– grožio aksesuarus ir atributiką
– ypatingą, ilgai puoselėtą produktą – kosmetikos šaldytuvą

Netrukus mūsų elektroninėje sistemoje pasirodys ir išsami profesionalams skirta skiltis, kurioje rasite specialiai profesionalioms procedūroms skirtos kosmetikos, injekuojamų preparatų ir išsamią, atskirą kategoriją skirtą mokymams.