Gražios odos istorija, prasideda čia

parasas rozinis sumazintas
Ritualé Skin Stories – tai namai, skirti puoselėti ir kurti odos grožį. 2021 m. gegužės 2 d. duris atvėrėme kiekvienam – moteriai, vyrui, paaugliui ar profesionalui (kosmetologui ar gydytojui), kad kurtume teisingus, sveikos ir gražios odos ritualus. Mes esame daugiau nei stilinga, graži parduotuvė. Mūsų misija – sukurti aiškią, edukuojančią sistemą, kuri pagelbės nepasiklysti kosmetikos produktų, procedūrų ir informacijos gausoje. Išmokys ir padės atrasti nuoseklius ritualus gražiai odai bei geriausiems rezultatams.

Į Ritualé Skin Stories parduotuvę užsukę klientai ras platų profesionalios kosmetikos asortimentą, juos pasitiks kvalifikuotos, kosmetologo išsilavinimą turinčios konsultantės ir suteiks profesionalią konsultaciją. Siekdami pačio geriausio rezultato Jūsų odai, mes bendradarbiaujame su kosmetologais ar klinikomis, kurie dirba su mūsų atstovaujama kosmetika. Taip mes deriname procedūras ir namų priežiūros rutinas, kurios leidžia pasiekti efektyvius rezultatus.

Ritualé Skin Stories komanda nuolat organizuoja mokymus bei seminarus, kad mūsų partneriai nuolat augtų ir tobulėtų ir Jums galėtų pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas.

Kokią kosmetiką galite rasti mūsų fizinėje ir elektroninėje parduotuvėje? Labai džiaugiamės galėdami Jums pristatyti 4 prekinius ženklus, kuriuos mes atstovaujame vieninteliai Lietuvoje. REVIDERM – tai Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, rinkoje tvirtai esantis jau net 35 metus. Taip pat amerikietiškas profesionalios kosmetikos ženklas, įkurtas įžymybių grožio terapiautės Ling Chan, Niujorke – LING. Novarotiškas, pagamintas licenzijuotose labaratorijose Čekijoje, sukurtas preciziškai, naudojant aukščiausios kokybės CBD – MOIA ELIXIRS ir gamintojo Beautigloo, stilingas, modernus, pagamintas Prancūzijoje – grožio šaldytuvas. Taip pat bendradarbiaujame ir klientams galime pasiūlyti Klapp, Anna Lotan, Dermagenetic, Medik8, Clinicare, Obagi Medical, Dermaceutic, Comfort zone, Alphascience ir kitus aštuonis Lietuvoje žinomus kosmetikos prekinius ženklus.

Ritualé Skin Stories galite ne tik įsigyti kosmetikos produktų, bet ir gauti veido odos konsultacijas. Siūlome individualius ir standartinius odos priežiūros planus bei aparatinę veido odos diagnostiką, kuri padės sukurti teisingą grožio rutiną, spręs odos problemas bei pagerins odos būklę. Tai puikus būdas sukurti individualų odos kosmetikos krepšelį.

    Be išsamios ir edukuojančios odos priežiūros sistemos, džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti:
  • platų kosmetikos asortimentą ir pačius stipriausius, kruopščiai atrinktus kosmetikos prekės ženklus;
  • grožio aksesuarus ir atributiką;
  • kosmetikos šaldytuvą;
  • profesionalią dekoratyvinę kosmetiką.


Netrukus mūsų elektroninėje sistemoje pasirodys ir išsami profesionalams skirta skiltis, kurioje rasite specialiai profesionalioms procedūroms skirtos kosmetikos ir išsamią, atskirą kategoriją skirtą mokymams.