Ling New York

Tinkamą odos priežiūros rutiną svarbu taikyti disciplinuotai ir kiekvieną dieną – tai turėtų tapti tarsi geras įprotis. LING rutinos yra paprastos ir efektyvios, padedančios lengvai pasiekti sveikos ir gražios odos būklę. Kiekvienas elementas yra individualiai pritaikomas pagal turimą odos būklę, sprendžia jau esamas odos problemas ir veikia prevenciškai, kad galėtumėte džiaugtis geriausia odos būkle.

– LING yra amerikietiškas profesionalios kosmetikos prekės ženklas, įkurtas įžymybių grožio terapeutės Ling Chan, Niujorke, 1976 metais.

– LING sujungė kokybiškiausius ingredientus su Azijos grožio paslaptimis, siekiant sukurti efektyvią, holistinę odos priežiūros sistemą.

– Produktų sudėtyje nėra parabenų, kvapiklių, lanolino ir alkoholio, netestuojami su gyvūnais.

– LING garsėja „WOW“ veido procedūromis, sukurtomis iškart matomiems, bet ilgai išliekantiems rezultatams.

– LING prekinis ženklas suteikia pilnavertę profesionalią odos priežiūros sistemą klientams namuose, grožio salonams ir SPA, pasiūlydamas pilną namų ir profesionalios priežiūros produktų asortimentą: veido priežiūrai ir procedūroms, sertifikuotus organiškus kūno priežiūros produktus, serumus ir šveitiklius, prietaisus bei mokymų programas.

– LING prekinis ženklas pelnė pasaulio įžymybių ir supermodelių simpatijas ir pripažinimą.

Peržiūrėti Ling produktus

“Odos priežiūra yra mano aistra. Per mano ilgą patirtį teko prisiliesti prie visų odos tipų ir spręsti įvairiausias odos problemas. “
Kiekvienas LING produktas yra sukurtas remiantis šia ilga patirtimi ir vadovaujantis holistiniu požiūriu – aukščiausios kokybės ingredientai suderinami su Azijos grožio puoselėjimo tradicijomis. Taip išgaunami maksimaliai veiksmingi ir kartu delikatūs produktai jūsų odos puoselėjimui.

Kiekviena formulė yra kruopščiai ištestuojama prieš pasiūlant galutinį produktą klientams. LING kosmetika sukurta odos problemų sprendimui bei jų prevencijai. 

Ling Chan, įkūrėja