Reviderm

REVIDERM yra Vokietijoje įkurtas dermatologinės kosmetikos prekės ženklas, sukurtas remiantis medicininiais tyrimais ir inovatyviausiomis technologijomis, rinkoje tvirtai esantis jau net 35 metus!
Svarbiausias principas – „True Care – is absolute understanding of the skin.“ – tik iš tiesų suprantant odą ir jos poreikius galima priimti geriausius sprendimus jos būklės gerinimui.
REVIDERM tikslas yra pasiūlyti tinkamus sprendimus, kad oda galėtų pasiekti savo geriausią būklę. Sistema paremta PATIRTIMI, ŽINIOMIS IR AISTRA.
REVIDERM tiki, jog pati geriausia odos priežiūros sistema yra ta, kuri pagrįsta holistiniu požiūriu ir pritaikyta individualiai.
REVIDERM sistemos „ingredientai“:
– Odos analizė – itin svarbu iš tiesų žinoti, kokia yra esama odos būklė ir kokias problemas reikia spręsti.
– Kosmetika – itin platus profesionalių priemonių asortimentas, nuo bazinių produktų iki specifines problemas sprendžiančių.
– Maisto papildų vartojimas – grožis prasideda iš vidaus. Papildai skatina plaukų ir nagų augimą, odos regeneraciją bei puoselėja ją.
– Aparatinės metodikos. Kosmetika, derinama su aparatinėmis procedūromis veikia dar veiksmingiau ir padeda kurti gražią ir sveiką odą.

Peržiūrėti Reviderm produktus